حسابداری آنلاین چیست؟۱۳۹۷-۱۲-۸ ۱۰:۱۹:۵۸ +۰۰:۰۰

حسابداری آنلاین چیست؟

در یک تعریف ساده، حسابداری ابری، روشی است که با استفاده از اینترنت حتی در منزل بتوان به نرم افزار در فضایی دسترسی داشت که دیگر نیازی به حضور افراد بر روی یک کامپیوتر خاص نخواهد بود و نیازی به نصب نرم افزار مالی و خرید اکانت های مالی روی سیستم های مختلف نیست.

چرا حسابداری آنلاین مناسب کسب و کارها می باشد و لزوم ارتقا به روش آنلاین حساب چیست؟

برنامه آنلاین حسابداری و در کل نرم افزار حسابداری مبتنی بر فناوری ابری، امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

حسابداری آنلاین  به شما این امکان را می دهد که روی یک سیستم با امکانات سخت افزاری استاندارد، نیاز های مدیریت داده ها و حسابرسی را انجام دهید. تنها چیزی که شما نیاز دارید یک مودم و اتصال به اینترنت می باشد.

اطلاعات و داده های  وارد شده در برنامه آنلاین حسابداری شما، می تواند از هر جایی در جهان، مدیریت و به روز رسانی شود.

امکان ارتباط آنلاین در لحظه برای مدیران شرکت فراهم می شود تا مستقیماً با حسابدار شرکت  در ارتباط باشند و مدیریت را از طریق برنامه آنلاین حسابداری پیش ببرند.

هزینه نگهداری داده ها و اطلاعات روی سرور به مراتب کمتر از هزینه تهیه نرم افزار بر روی تمام سیستم ها و خریداری امکانات سخت افزاری در شرکت  می باشد.

فناوری حسابداری آنلاین برای حسابداری شما چه اهمیتی دارد؟

یکی دیگر از مزایای استفاده از حسابداری آنلاین، این است که شما می توانید فعالیت هایی که از طریق آنلاین حساب در هر کجای دنیا روی برنامه حسابداری اتفاق می افتد را مشاهده کنید و در صورت نیاز زمان بندی هایی را برای اطلاع رسانی به مشتریانتان در نظر بگیرید.